KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003293
nr 1600 3293
Oidentifierad konstnär. Signerad CF Carlsson, Stilleben. Olja på pannå, 43x83 cm, yttermått inklusive ram: 52x93 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 februari 2024
kl 21:04:24
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr